У Раді приготували жорсткі обмеження для ФОП: це змінить все

Метою реформи є боротьба з ухиленням від сплати податків

У Раді приготували жорсткі обмеження для ФОП: це змінить все
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Податковий комітет Верховної Ради пропонує заборонити фізособам-підприємцям (ФОП) надавати послуги, та залишити їм лише торгівлю та виробництво.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна, за словами голови комітету Данила Гетманцева, таким чином планують боротися з ухиленням від сплати податків.

Loading...

“Зрозуміло, що є нюанси з ухиленням від податків через ФОП. Але якщо поєднати ці речі (підняти поріг максимального доходу для того, аби мати право працювати на спрощеній системі оподаткування – Ред.), щоб це не можна було використовувати при виплаті зарплат, наприклад, прибрати послуги, залишити тільки торгівлю й виробництво, то я не бачу проблем для держави в цьому”, – зазначив він.

Гетманцев пояснив, що в Україні існує проблема що великий бізнес, зокрема ресторани, магазини електроніки та інші, маючи мільйонні обороти, ухиляється від сплати податків з використанням ФОП.

Метою реформи є максимальне “витіснення” його з цієї системи та сплата податків у повному обсязі.

Нагадаємо, 10 вересня Верховна Рада ухвалила пакет законів, які зобов’язують підприємців використовувати касові апарати. З 1 січня 2021 року ФОП на єдиному податку 2-4 груп будуть зобов’язані використовувати РРО або ПРРО.

Нагадаємо також, найбільший український інтернет-магазин Rozetka заявив про зупинення свого бізнесу у зв’язку із прийняттям Верховною Радою України законопроекту «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Джерело: Народна Правда
загрузка...