Волкер вважає, що українські політики дезінформували Джуліані щодо сімейства Байденів

Волкер попереджав Джуліані про дезінформацію

Волкер вважає, що українські політики дезінформували Джуліані щодо сімейства Байденів
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Колишній спеціальний посланник США по Україні Курт Волкер почав давати свідчення в Конгресі в зв’язку зі скандалом, який виник після телефонної розмови президентів США та України. Повідомлялося, що нібито Дональд Трамп тиснув на Володимира Зеленського, вимагаючи провести розслідування щодо Джо Байдена і його сина Хантера.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє The Washington post.

Loading...

Курт Волкер заявив про те, що попереджав особистого адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані про ймовірність дезінформації з боку українських політиків стосовно колишнього віце-президента Джо Байдена і його сина Хантера.

За його словами, він намагався попередити Джуліані про те, що чиновники, які його інформували, включаючи і колишнього головного прокурора України Юрія Луценка, ненадійні.

Напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що жодного разу не зустрічався з адвокатом призедента США Дональда Трампа, Рудольфом Джуліані.

26 вересня на сайті Палати Представників США було опубліковано повний текст скарги на Трампа, з якої розпочався український скандал у Вашингтоні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...