У кого відберуть субсидії на вимогу МВФ: у Мінфіні зробили важливу заяву

Люди, які живуть у великих будинках, повинні платити чесну ціну, а не бути субсидіантами, - Маркарова

У кого відберуть субсидії на вимогу МВФ: у Мінфіні зробили важливу заяву
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Субсидії стають особливо важливими у опалювальний період, адже рахунки за комуналку іноді бувають просто захмарними. МВФ виступає проти зниження тарифів для населення та пропонує переглянути порядок нарахування субсидій.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Тoday.

Loading...

Міністр фінансів України Оксана Маркарова повідомила, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) наполягає на необхідності введення ринкового утворення тарифів на комунальні послуги і виступає проти зниження тарифів для населення.

При цьому у МВФ визнають, що субсидії для населення необхідні, але лише за умови відповідності тарифів ринковій ціні на природні ресурси.

«Якщо ціна на газ є ринковою, тоді уряд тим, кому треба допомогти, – повинно допомагати через субсидії. А люди, які живуть у великих будинках, повинні платити чесну ціну, а не бути субсидіантами. У всій Європі працює ринкова система», – зазначила Оксана Маркарова.

До слова, з 1 жовтня 2019 року в Україні запровадили монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, пільга надаватиметься двома способами – готівкою та безготівково.

Нагадаємо, раніше в. о. заступника голови Державної фіскальної служби Євген Бамбизов розповів, що українці, які одержують зарплату «в конвертах», залишаться без субсидій через урядову кампанію по боротьбі з нелегальним працевлаштуванням.

Джерело: Народна Правда
загрузка...