Дієтологи назвали продукти, які є смертоносними для шкіри

Стан нашого здоров’я в більшості випадків залежить від продуктів харчування та їх якості.

Дієтологи назвали продукти, які є смертоносними для шкіри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи розповіли, що ми є тим, що їмо. Стан нашого здоров’я в більшості випадків залежить від продуктів харчування та їх якості. Вони безпосередньо впливають на нашу шкіру та можуть, навіть, пришвидшувати процеси старіння у ній.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фахівці розповіли, які продукти є смертоносними для шкіри.

Їжа швидкого приготування є надзвичайно шкідливою та згубно впливає на шкіру. У її складі міститься багато ненасичених жирів та швидких вуглеводів, які провокують стрімкий розвиток целюліту.

Майонез, кетчупи та інші соуси містять багато консервантів, солі, жирів та інших речовин, які роблять шкіру нееластичною та в’ялою.

Кондитерські вироби містять забагато цукру, від якого якість обличчя погіршується та починаються незворотні процеси в ній.

Спреди та маргарин викликають целюліт та запалення шкіри, через свій склад.

Консервовані продукти та ковбаси руйнують красиву та чисту шкіру через високий вміст модифікованого крохмалю, сої та підсилювачів смаку.

Саме тому, якщо ви бажаєте мати сяюче та молоде обличчя їх необхідно назавжди виключити зі свого раціону.

Нагадаємо, лікар Вікторія Савицька перерахувала головних ворогів здорової та еластичної шкіри. Вона рекомендувала не зловживати сіллю, цукром, алкоголем, простими вуглеводами і продуктами з трансжирами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...