Дієтологи зробили шокуюче відкриття: вівсянка шкідлива для здоров’я

Вівсянка, яка вважається найкориснішим дієтичним продуктом харчування є шкідливою для здоров’я.

Дієтологи зробили шокуюче відкриття: вівсянка шкідлива для здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи, після ряду проведених досліджень, зробили шокуюче відкриття – вівсянка, яка вважається найкориснішим дієтичним продуктом харчування є шкідливою для здоров’я.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Кожен з нас звик вважати вівсянку надзвичайно корисним продуктом харчування, який заявляється як дієтичний продукт який сприяє схудненню.

Група вчених-дієтологів із США з’ясувала, що дана каша не завжди є корисною та може сприяти набору зайвою ваги. Для уникнення негативних наслідків вживання даної каші, фахівці відзначають, що її необхідно правильно готувати та вживати. Виключно у разі правильного приготування можна уникнути побічних наслідків у вигляді зайвих кілограмів.

Вівсянку слід вживати виключно на сніданок, в кількості не більше чотирьох столових ложок за один прийом.

Вона корисна тільки в тому випадку, якщо ви не додали в неї значну порцію масла, кілька ложок цукру, шоколад, мед та інші ласощі. Якщо класична пісна каша перетворилася у щось типу мюслі, зайва вага і об’єм в області талії вам забезпечений.

Перш ніж вживати дану кашу необхідно проконсультуватися із лікарями для виключення її індивідуальних протипоказань.

Нагадаємо, на науковій конференції Американського Товариства хіміків вівсянці присвоїли “звання” суперпродукта, оскільки та володіє цілим рядом плюсів для здоров’я людини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...