Комаровський дав важливі рекомендації щодо вірусних інфекцій

Комаровський розповів чи можуть вірусні інфекції супроводжуватися нежиттю.

Комаровський дав важливі  рекомендації щодо вірусних інфекцій
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський розповів найважливіші відомості про вірусні інфекції та повідомів чим вони відрізняються від нежиттю, в тому числі чи можуть нею супроводжуватися.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА про це він розповів на свій сторінці в Instagram.

Лікар відмічає, що більшість вірусних інфекцій не мають нічого спільного із нежиттю. Є величезна кількість вірусних інфекцій, які не супроводжуються конкретними симптомами. Він навів у приклад кишечні інфекції перебіг яких подекуди не супроводжується жодними симптомами.

Комаровський відзначив, що нежить, у більшості випадків, є симптомом вірусних респіраторних захворювань, тих, які зосереджуються переважно в області горла та носа.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Всегда ли вирусная инфекция сопровождается насморком? Может ли его вообще не быть? ⠀ Ответ: ⠀ Есть куча вирусных инфекций, которые к насморку не имеют никакого отношения. Та же розеола, энтеровирусные инфекции, да, очень много есть кишечных инфекций, которые вообще никаких симптомов не дают. Или дают только понос, или только сыпь, а насморка не дают. ⠀ Другой вопрос в том, что, когда мы говорим об острых респираторных вирусных инфекциях, которые, как правило, локализуются в верхних дыхательных путях, там насморк и заложенность носа один из основных симптомов заболевания. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #вопросЕОК #видеовопрос #вирусы #насморк #орви

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Нагадаємо, педіатр Євген Комаровський розповів про неефективність і навіть небезпеку вживання популярного в Україні антибіотика, який використовуються практично в кожній родині вже протягом 70 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...