Туреччина стягує війська на кордон із Сирією: що відбувається

Ердоган здійснює зміцнення власних позицій на сирійському кордоні.

Туреччина стягує війська на кордон із Сирією: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Туреччина стягує війська та військову техніку на кордон із Сирією, що пов’язують із нещодавньою заявою президента країни про початок сирійської операції.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на турецький канал TRT.

На днях президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив про те, що незабаром може розпочатися операція у Сирії. На тлі даної заяви, до міста Акчакале в провінції Шанлиурфа було направлено 10 бронетранспортерів з військовою технікою, один автобус з військовими. Таким чином, Ердоган зміцнив власні позиції на сирійському кордоні.

У той же час, Сірійські демократичні сили заявили про те, що початок такої операції може стати поштовхом для ведення повномаштабних військовий дій які переростуть у війну.

“Ми без вагань перетворимо будь-який безпідставний напад Туреччини у реальну війну на кордоні, з метою захисту себе і нашогшо народ”, – заявив Мустафа Балі (ред. – представник Сірійських демократичних сил).

Відзначимо, що Сірійські демократичні сили користуються підтримкою США.

Нагадаємо, Пентагон різко відреагував на план президента Туреччини Реджеп Тайип Ердогана розпочати повітряну та наземну військову операцію у Сирії та регіоні.

Джерело: Народна Правда