У Дніпрі біля гуртожитку провалився ґрунт, відселено сотні людей

У будівлі утворилися великі тріщини

У Дніпрі біля гуртожитку провалився ґрунт, відселено сотні людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У суботу, 5 жовтня, у Дніпрі біля п’ятиповерхової будівлі гуртожитку №2 університету «Дніпровська політехніка» стався провал ґрунту завглибшки півтора метра.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу ДСНС України.

«На першому поверсі будівлі розташована аптека, на стінах якої утворилися значні тріщини. Керівництвом університету ухвалене рішення про відселення мешканців гуртожитку. Особовим складом підрозділів ДСНС надано допомогу у переселенні близько 200 осіб. У провалля засипано близько 25 кубометрів землі та 10 кубометрів бетону. Наразі будівля відключена від газо, електро- та водопостачання», – повідомили рятувальники.

У неділю, 6 жовтня, відбудеться засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорять провал ґрунту біля гуртожитка на проспекті Дмитра Яворницького у Соборному районі міста Дніпро.

Нагадаємо, раніше стався масштабний зсув ґрунту на Закарпатті. У Закарпатській області, в селі Кольчино, через зсув було зруйновано декілька будинків та електроопор.

А от у Києві на вулиці Лютеранській через прорив трубопроводу провалився асфальт. На щастя, у той момент на дорозі нікого не було.

Джерело: Народна Правда