Пожежа в “Токіо Стар”: суд зобов’язав копів розслідувати смерть дитини окремо

Дорослі могли залишити дитину в небезпеці

Пожежа в “Токіо Стар”: суд зобов’язав копів розслідувати смерть дитини окремо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Приморський районний суд Одеси сьогодні зобов’язав правоохоронців розслідувати можливий факт залишення в небезпеці 10-річної дівчинки під час пожежі в готелі «Токіо Стар», де вона і ще 8 людей загинули в ніч на 17 серпня. Таким чином суд задовольнив вимоги активіста Миколи Коваля, викладені в його заяві, направленій в прокуратуру Одеської області.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє УНІАН.  

Loading...

«Сім’я Долгих, разом з малолітньою дитиною в цей час (під час початку пожежі – Ред.) перебувала в номері готелю, який знаходиться посередині другого поверху», – сказано в заяві Коваля.

Він зазначає, що, за версією ДСНС, займання сталося в приміщенні пральні, де «… виявили полум’я, між пральною машиною і стіною». В інших приміщеннях вогню і задимлення на той період часу не спостерігалося.

Коваль вказує, що сім’я Долгих мала достатньо часу для евакуації. Однак врятувався лише глава сім’ї – Олександр Долгий. Він звертає увагу, що Долгий, перебуваючи в лікарні, давав інтерв’ю телеканалу, в якому заявив, що відчув запах згару о 02.00, після чого пішов у коридор шукати вогнегасник.

«Така поведінка дуже дивна. Замість того, щоб рятувати дружину і дочку, чоловік шукає вогнегасник, щоб рятувати чуже майно», – зазначив Коваль. При цьому загиблу дівчинку, за його даними, виявили в приміщенні пральні, а її мати – в готельному номері.

«Обставини початку пожежі та смерті малолітньої Валентини Долгої дають всі підстави вважати, що дитина потрапила в приміщення пральні на другому поверсі готелю до початку пожежі …», – зазначає заявник.

Він вважає, що може мати місце злочин, який класифікується за ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці, що призвело до загибелі людини) Кримінального кодексу України, або інший злочин. Суд задовольнив вимоги заявника.

Нагадаємо, в Одесі в ніч на суботу, 17 серпня, сталася пожежа в готелі «Токіо Стар» по вул. Водопровідна, 1, в результаті чого загинули вісім людей, ще 10 постраждали. За інформацією ДСНС, серед постраждалих є люди у важкому стані. За даними президента України Володимира Зеленського, четверо з постраждалих — у критичному стані.

Пізніше стало відомо, що число загиблих в результаті пожежі в одеському готелі «Токіо Стар», яка стала вночі 17 серпня, зросла до дев’яти осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...