Прес-секретарку Зеленського звинуватили в кримінальному злочині

Заяву до поліції подав відомий журналіст Данило Яневський

Прес-секретарку Зеленського звинуватили в кримінальному злочині
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Український журналіст Данило Яневський звернувся до Нацполіції із заявою про вчинення злочину прес-секретарем президента України Володимира Зеленського Юлією Мендель.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це журналіст повідомив  на своїй сторінці  у Facebook.

На думку Яневського, спікерка глави держави перешкоджала журналістській діяльності. Йдеться про інцидент, коли Мендель відштовхнула журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка.

Яневський переконаний, що дії Мендель є протиправними з точки зору кримінального законодавства, “оскільки застосувавши фізичний вплив на журналіста прес-секретарем допущено умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності”.

Журналіст уточнив, що це не поодинокий “випадок перешкоджання законній діяльності журналістів”, згадавши про інцидент з журналістом Радіо Свобода Крістофером Міллером.

Нагадаємо, 7 жовтня Подільський районний суд міста Києва відмовився розглядати спільний позов братів Кличків проти телеканалу «1+1».  Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що він та його брат добиватимуться справедливості і будуть позиватися повторно.

Джерело: Народна Правда