Це змінить все: навіщо Україні вибори на окупованому Донбасі

Нардеп підкреслив, сьогодні будь-який контакт з представниками "ДНР/ЛНР" створює для української влади "величезні політичні труднощі"

Це змінить все: навіщо Україні вибори на окупованому Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Вибори на окупованій території Донбасу вигідні Україні. Київ може отримати не московських призначенців у кріслах “лідерів ЛНР/ДНР”, а представників, з якими, можливо, зможуть вести діалог.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів народний депутат від “Слуги народу” Богдан Яременко.

Loading...

При всій складності проведення виборів після деокупації, каже нардеп, у них є логіка.

“Навіть якщо ми не визнаємо результати виборів, ми зрозуміємо, наскільки представницькою є місцева влада. Це розкриє певне поле гри для України”, – пояснив Богдан Яременко.

На його думку, в разі позитивного сценарію Україна отримає органи місцевої влади, з якими зможе обговорювати побутові питання:

“Ми отримаємо хоча б якихось представників, до яких ми зможемо ставитися хоч трошки (довга пауза, – ред.) терпимо, і з якими ми зможемо дозволити собі якісь форми діалогу. На відміну від тих московських призначенців, яких нам підсовують сьогодні в якості “лідерів” “ДНР/ЛНР”.

При цьому Богдан Яременко не виключив, що підсумки виборів в результаті втручання Москви можуть взагалі не мати жодного значення для України.

Раніше колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк заявив, що «формула Штайнмаєра» містить багато простору для тлумачення. Для України — це ризик, адже досі неясна послідовність дій, в той час, як ватажки «республік» вже мають своє бачення.

Напередодні президент України Володимир Зеленський вперше публічно відреагував на масові протести через «формулу Штайнмаєра» і зробив публічну заяву попередивши окремих політиків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...