Джим Керрі дотепно висміяв розмову Трампа і Зеленського

Комічне зображення двох президентів створено за мотивами роману "Хрещений батько"

Джим Керрі дотепно висміяв розмову Трампа і Зеленського
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Розмова Дональда Трампа і Володимира Зеленського продовжує бути однією з найбільш обговорюваних тем в суспільстві. Нещодавно скандальну стенограму розмови президентів США та України висміяв всесвітньо відомий актор Джим Керрі. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у себе в Twitter зірка Голлівуду опублікував карикатуру на розмову Дональда Трампа і Володимира Зеленського з відсиланням до легендарний роман Маріо Пьюзо “Хрещений батько”.

“Батько-шахрай зробив Зеленському пропозицію, від якої він не зміг відмовитися”, – підписав карикатуру Джим Керрі.

Loading...

У центрі карикатури поміщений текст, сказаний нібито від імені президента США: “Одного разу, хоч цей день може ніколи не настати, я попрошу надати мені послугу. Але до того часу прийміть цей подарунок у вигляді військової допомоги у день весілля моєї дочки”.

Як відомо, в “Хрещеному батьку” фразу про пропозицію мафіозі використовують при вирішенні своїх справ.

Текст карикатури – пародія на слова головного героя роману, боса італійської мафії Віто Корлеоне. Мова йде про епізод, коли людина звертається за допомогою до “хрещеного батька”, на що отримує відповідь: “Колись, може бути такий день ніколи не настане, я попрошу тебе про якусь послугу, але, до цього дня, прийми справедливість як подарунок, в день весілля моєї дочки”.

Джим Керрі дотепно висміяв розмову Трампа і Зеленського

Нагадаємо, Сенат США підтримав виділення Україні 250 млн доларів у сфері безпеки в 2019 році.
29 серпня стало відомо, що Трамп доручив своїй команді з нацбезпеки переглянути програму фінансування України. 12 вересня Держдепартамент США схвалив виплату Україні 141,5 мільйона доларів, а 25 вересня Білий дім оприлюднив текст скандальної телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом і президентом України Володимиром Зеленським, через яку в США розпочали процедуру імпічменту. Напередодні стало відомо, що демократи Конгресу США зобов’язали Пентагон надати документи, пов’язані з рішенням президента Дональда Трампа заблокувати військову допомогу Україні.

Як повідомлялося раніше, Курт Волкер, спеціальний представник Держдепу США з питань України, подав у відставку на тлі скандалу навколо телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та главою України Володимиром Зеленським.

Джерело: Народна Правда