Що буде з пільгами та виплатами для учасників бойових дій: у “Слузі народу” пояснили

Гончарук розповів про пільги та виплати для учасників бойових дій.

Що буде з пільгами та виплатами для учасників бойових дій: у “Слузі народу” пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Премєр-міністр України Олексій Гончарук, під час брифінгу, розповів про план уряду в частині соціальних виплат та пояснив, що буде з пільгами та виплатами для учасників бойових дій.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Гончарук запевнив, що скасування жодних пільг і соціальних виплат, у тому числі учасникам бойових дій не буде. Навпаки було анонсоване істотне збільшення видатків на оборону.

Він відзначив, що у 2020 році відбудеться збільшення видатків на оборону на третину та воны будуть станоовити майже 136,6 мільярдів, що є значно більше ніж у попередньому році.
Крім того, буде збільшено грошове забезпечення військовослужбовцям та вихідна допомога. У проект бюджету також закладено всі разові допомоги, що виплачувалися в попередні роки. Мова йде про допомогу у разі загибелі чи часткової втрати працездатності військовослужбовцем.

«У публічній площині лунають такі ідеї з приводу того, що ми плануємо зменшити видатки на оборону, скасувати якісь соціальні пільги. Це неправда», – заявив на брифінгу Гончарук.

Нагадаємо, нещодавно, уряд анонсував підвищення мінімального прожиткового мінімуму для населення та як наслідок, збільшення розміру пенсій у двічі. Однак, пенсії по 4 тисячі гривень українці не побачать.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...