9 жовтня в Україні: яке сьогодні свято

Іменинники сьогодні: Олександр, Володимир, Дмитро, Іван, Микола, Тихон, Опанас, Єфрем

9 жовтня в Україні: яке сьогодні свято
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 9 жовтня, відзначається День ріелтора в Україні, а юдеї відзначають одне з найважливіших свят у році Йом Кіпур.

НАРОДНА ПРАВДА зібрала цікаву інформацію про цей день.

Loading...

Йом Кіпур (Судний день)

Дата свята унікальна для кожного року. У 2019 році вона випала на 9 жовтня. Десятий день єврейського нового року — Йом Кіпур — день спокутування гріхів і Вищого суду. Це єдиний день у році, коли Тора наказує людині не займатися нічим іншим, окрім аналізу власних поступків та думок. В Йом Кіпур також  читають поминальну молитву, до якої в наші дні додалося ще дві частини: поминання жертв Катастрофи і загиблих у війнах за незалежність Ізраїлю.

День ріелтора в Україні

Відзначається 9 жовтня, починаючи з 2000 року, слідом за Днем юриста. Це професійне свято, і його дата була встановлена в 1999 році на Першому всеукраїнському з’їзді ріелтерів. Офіційне святкування проходить щорічно.

День преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова

Святий апостол і євангеліст Іоанн Богослов був сином Зеведея і Саломії — дочки святого Йосифа Обручника. Одночасно зі своїм старшим братом Яковом він був покликаний Ісусом Христом до числа Своїх учнів на Генісаретському озері.

У цей день наші пращури закінчували всі роботи в полі й починали стежити за опадами, за якими передбачали погоду. У народі Іоанну молилися перед відправленням у довгу дорогу, оскільки вірили, що дороги зазвичай притягують нечисту силу, і шлях може бути досить небезпечним.

Також у цей день відзначається:

Всесвітній день пошти
День проголошення корейського алфавіту,
День національної гідності в Перу.

Нагадаємо, 8 жовтня в Україні відзначається День юриста.

Джерело: Народна Правда
загрузка...