Розведення сил на Донбасі: що відбувається на лінії фронту

Бойовики повністю готові до розведення та чекають лише відповідного сигналу.

Розведення сил на Донбасі: що відбувається на лінії фронту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Розведення сил на Донбасі відбувається вкрай важко, сітуація напружена, повідомляється навіть про плани зриву мирного урегулювання ситуації.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Страна.ua».

Ситуація з розведення військ у Петрівському та Золотому надзвичайно напружена. Націоналісти попередили, що зірвуть відведення військ. У той же час влада намагається їх переконати в помилковості такого рішення та попереджає про «план Б», якщо мирне врегулювання буде зірвано.

ООС, націоналіста, перешкод не чинять та не забороняють перебувати на території Золотого.

Бойовики, зі свого боку, повністю готові до розведення та чекають лише відповідного сигналу.

Блокпост Кременна‼️‼️‼️‼️

Gepostet von Що там на Донеччині ? am Mittwoch, 9. Oktober 2019

https://www.facebook.com/100000688997650/videos/2735222336510706/

Розведення сил на Донбасі: що відбувається на лінії фронту
Крім того, об 11 годині, надійшло повідомлення, що до Петрівського прибула місія ОБСЄ. На даний час ця інформація офіційно не підтверджена.

Розведення сил на Донбасі: що відбувається на лінії фронту

Штаб ООС відзначає, що розведення стосуватиметься і територій, що підконтрольні бойовикам, які в подальшому перетворяться у «сіру зону».

На українських блок-постах скупчуються націоналісти, які намагаються потрапити в зону відведення військ.

Повідомляється, що о 12 годині «ДНР» запустили ракету, тим самим, просигналізували про готовність відводити свої сили. У той же час, українська сторона жодних сигналів не бачила. Через ОБСЄ сторони домовилися продублювати сигнал о 12:30. О 12:45 така ракета була запущена, на підтвердження цього було опубліковане відповідне відео.

У той же час пообідді ситуація із націоналістами почала загострюватися, повідомляється навіть про сутички ветеранів із військовими на блок-постах.

Нагадаємо, начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак заявив, що розведення військ у районі Петрівського і Золотого на Донбасі має відбутися дзеркально на відстані одного кілометра від лінії зіткнення в обидва боки. Таку заяву він зробив під час робочої поїздки до району проведення ООС.

Джерело: Народна Правда
загрузка...