Байден отримав $900 тис. від “Burisma Group” – нардеп

Андрій Деркач заявив, що в матеріалах кримінального провадження описаномеханізм отримання грошей Байденом-старшим

Байден отримав $900 тис.  від “Burisma Group” – нардеп
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Народний депутат України Андрій Деркач заявив, що колишній віце-президент США Джо Байден отримав $900 тис. за лобістську діяльність від нафтогазової компанії “Burisma Group”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Інтерфакс-Україна”, на прес-конференції в Києві він представив документи, де, за його словами, описано механізм отримання Джо Байденом зазначених коштів.

Loading...

Деркач заявив, що ці матеріали він отримав від журналістів-розслідувачів.

Байден отримав 0 тис.  від “Burisma Group” – нардеп

“Це передача грошових коштів “Burisma Goup” за лобістську діяльність, на думку слідства, особисто Джо Байдену через лобістську компанію. Гроші в сумі $900 тис. були перераховані на рахунок американської компанії “Rosemont Seneca Partners”, пов’язаної, за даними відкритих джерел, в тому числі і “New York Times”, з Байденом. Призначення платежу – оплата за консультаційні послуги”, – розповів нардеп.

Деркач також оприлюднив суми коштів, що перераховувалися представникам “Burisma Group”, серед яких фігурує і Хантер Байден.

Нагадаємо, раніше пезидент США Дональд Трамп заявив, що Джо Байден, який був членом ради директорів української компанії Burisma і його сім’я могли займатися вимаганням та отримувати неправомірну вигоду.

До речі, у справі про імпічмент президенту США Дональду Трампу з’явився новий свідок, ще один співробітник американської розвідки, який може дати додаткові показання.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...