Скільки коштує інтерв’ю з Заворотнюк, яка помирає у лікарні: названо суму

Цинізм деяких людей переходить всі межі

Скільки коштує інтерв’ю з Заворотнюк, яка помирає у лікарні: названо суму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Навколо російської актриси Анастасії Заворотнюк, яка бореться з раком мозку, знову розгорілися пристрасті – співробітник реабілітаційного центру, куди перевезли хвору, назвав суму, за яку згодний таємно записати інтерв’ю з помираючою жінкою.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Teleprogramma.pro.

Loading...

Нагадаємо, раніше стало відомо, що чоловік, ім’я якого не розголошується, звернувся до редакції видання із пропозицією взяти інтерв’ю у Заворотнюк за гонорар. Він стверджує, що має доступ до актриси, може розмовляти з нею і таємно, без її згоди, записати розмову на відео.

«1.5 BTC (біткоїнів – НП). Це трохи більше $12 000. Думаю, це цілком прийнятна ціна за даний матеріал», – цитує його вимоги видання, до якого він звернувся.

Нагадаємо також, раніше одне з російських видань заявило, нібито медики клініки, де лежить актриса Анастасія Заворотнюк, яка хворіє на рак мозку, зняли її на відео та намагаються продати його пресі.

Також повідомлялося, що відомий російський продюсер, режисер, а також партнер Анастасії Заворотнюк у серіалі «Моя прекрасная няня» Сергій Жигунов, з яким актриса була у близьких стосунках, розповів, що він вважає фатальною помилкою лікарів щодо хворої актриси.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...