Як бойовики залякують жителів Донбасу: з’явилися нові фейки про Україну

Терористи "вангують" осінній путч і розповідають байки про терор в ЗСУ

Як бойовики залякують жителів Донбасу: з’явилися нові фейки про Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Розведення військ на Донбасі не могло не знайти свого відображення в стані пропагандистів ОРДЛО – як результат, вони почали поширювати нові фейки.  Бойовики “ЛДНР”  заговорили про велику ймовірність осіннього путчу в Києві – за їх версією, в ЗСУ визріває змова.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Апостроф“.

За версією бойовиків, змовники – група високопоставлених військовослужбовців з числа командного складу української армії. Інтригани, нібито, не визнають спадкове право Володимира Зеленського на булаву, і цілком віддані екс-президенту Петру Порошенку. Їх мета – зірвати розведення військ і на хвилі народного обурення повернути п’ятого президента на трон Банкової.

“У зону операції об’єднаних сил на Донбасі вже направлені кореспонденти для підготовки матеріалів, спрямованих на підрив довіри громадян до чинного лідера України, – доходять тривожні звістки з ОРДЛО. – Під виглядом зйомки відеосюжетів нібито про порушення Мінських угод військовослужбовцями “Народної міліції” журналісти використовують бойовиків-націоналістів, які перед камерою закликатимуть до протестної активності і відкрито заявлятимуть про свою незгоду з політикою чинної влади”.

Закликати до непокори “бойовики-націоналісти” будуть, звичайно ж, не за спасибі, а за дзвінку монету. Якщо це не допоможе і човен розгойдати не вдасться, то у “Петра П’ятого” є альтернативний план, реалізувати який випала честь комбригу 35 бригади.

“Микола Палас поставив завдання підлеглим бойовикам забезпечити діяльність українських пропагандистів і надати необхідну допомогу, аж до імітації обстрілів власних позицій за допомогою заздалегідь закладених вибухових пристроїв” – повідомляють пропагандисти.

Також для залякування місцевого населення бойовики  придумали нову “жахливу” історію на кшталт “розіп’ятого хлопчика”.

Як стверджують терористи, в кінці вересня “карателі” з батальйону “Айдар” напали на 68-річного дідуся прямо на КПП в районі Горлівки. У мирного жителя “нацики” забрали гроші і всі цінності і вже готувалися його розстріляти. Але, ймовірно, в юності дідусь був членом збірної Кенії з легкої атлетики, тому зміг вирватися з рук “карателів” і добігти до позицій “ДНР”. Ну як добігти… Одна куля все ж наздогнала втікача, але він залишився в живих. А вже в розташуванні “ДНР” дідуся напоїли ромашковим чаєм з варенням, надали першу допомогу, і відправили на лікування в найкращий шпиталь “республіки”, де поправляють своє здоров’я депутати “молодої республіки” і, за чутками, навіть “народний губернатор” Павло Губарєв.

До речі, як стверджують пропагандисти, грабують “карателі” не тільки окремих місцевих жителів, а й цілі дачні кооперативи на лінії зіткнення. І це вже до теми про те, як все погано в ЗСУ, адже “укри” обносять дачі не від хорошого життя, а через те, що якось потрібно обладнати свої передові позиції. Те пару листів шиферу стягнуть з даху, то будинок розберуть. А якщо хтось із господарів висловлює невдоволення, то з ними розмова коротка.

“Бойовики здійснюють винесення майна під приводом військових потреб. У разі чинення опору українські військові загрожують господарям підпалами їхніх будинків”, – повідомляють пропагандистські ЗМІ.

Однак такій поведінці “карателів” пропагандисти знаходять цілком раціональне пояснення. “Нацики” тому такі злі, що їх годують… простроченими консервами.

“У 59-й бригаді збройних сил України особовий склад 11-го батальйону вже кілька тижнів годують простроченими консервами”, – зазначають пропагандисти.

Біль ситуації посилюється тим, що прострочені консерви військовим доводиться вживати в їжу у порядку черги.

“У підрозділі не вистачає посуду і приладів. Військовослужбовцям доводиться приймати їжу по черзі з одного й того ж посуду”, – додають сепаратисти.

Звичайно, такі трапези на брудершафт не додають здоров’я “карателям”, і вони масового потрапляють у шпиталі з кишковими отруєннями. Але навіть поскаржитися солдатам нікому.

“З метою недопущення поширення інформації про кишкові та інфекційні захворюваннях, командувач генерал-лейтенант Володимир Кравченко наказав командирам з’єднань вилучати у підлеглого особового складу телефони з виходом в інтернет, а порушників даного наказу позбавляти грошової премії”, – резюмують пропагандисти.

Нагадаємо, раніше бойовики окупанти наростили інформаційне бомбардування мирних жителів ОРДЛО, пустивши в хід фейки, страшилки і відверту брехню про ЗСУ.

Джерело: Народна Правда