Зеленський пожалівся на “формулу Штайнмаєра”: що сталося

Я, як Ван Дам, сиджу на такому конкретному шпагаті, - Зеленський

Зеленський пожалівся на “формулу Штайнмаєра”: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону із журналістами у Kyiv Food Market у четвер, 10 жовтня, заявив, що опинився “на шпагаті” через “формулу Штайнмаєра” і Мінські угоди.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

Глава держави зазначив, що реалізація “формули” ще не відбулася, оскільки це можливо лише після того, як набуде чинності новий закон про особливий статус Донбасу та додав, що її повноцінне втілення стане можливим лише після підпису президентом.

Крім того Зеленський негативно оцінив дії свого попередника, п’ятого президента України Петра Порошенка, який підписав Мінські угоди.

“У Мінських угодах є відведення, яке я не можу собі дозволити. І що мені робити? Підписав той, інший президент. Я, як Ван Дам, сиджу на такому конкретному шпагаті. Було б три ноги – посадили б на три мене. Але я роблю що можу. Я відводжу там, де можу гарантувати безпеку. А коли мені скажуть, що далі, Володю Зеленський, по Мінську йди, я в той час прийду до вас і скажу: а зараз, шановне товариство, давайте всі разом сядемо на цей шпагат і будемо всі разом відповідати за кожне життя”, – сказав президент із роздратуванням.

Також під час прес-марафону Зеленський заявив, що не проти зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, яка повинна відбутися заради припинення війни, зазначивши, що зазначив, що президенти можуть зустрічатися в двох форматах: нормандському і у форматі прямої зустрічі.

Раніше президент України Володимир Зеленський в ході прес-марафону відкрив нові подробиці зустрічі з Дональдом Трампом.

Джерело: Народна Правда