Чому звільнили посла США в Україні Йованович: скандальні подробиці

Йованович має дати свідчення в Палаті представників Конгресу в рамках процедури імпічменту Трампу

Чому звільнили посла США в Україні Йованович: скандальні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Екс-посол США в Україні Марі Йованович втратила посаду через наполягання на тому, щоб прохання особистого адвоката президента США Руді Джуліані до українських офіційних осіб про проведення розслідувань передавалися офіційними каналами, а не неофіційно.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Associated Press, посилаючись на екс-дипломата, який обговорював цю ситуацію з Йованович.

Як розповів співрозмовник видання, Йованович було відкликано після її відмови передавати прохання щодо розслідувань в Україні “офлайн, особисто, неформально”. Вона наполягала на тому, що у США є формальні способи звернутися за допомогою до іноземних урядів щодо проведення розслідувань.

Зазначимо, 11 жовтня Йованович має дати свідчення в Палаті представників Конгресу в рамках процедури імпічменту президенту США Дональду Трампу.

Також відомо, що 10 жовтня десять сенаторів-демократів направили держсекретарю Майку Помпео лист з вимогою пояснити усунення Йованович з посади посла США в Україні до закінчення її трирічного призначення.

Нагадаємо, посол США в Україні Марі Йованович завершила свою трирічну каденцію в Києві у травні цього року.

Джерело: Народна Правда