Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського

Витривалістю президента вражені всі

Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У четвер, 10 жовтня, президент України Володимир Зеленський провів 14-годинний прес-марафон із журналістами у Києві в будівлі Kyiv Food Market, у мережі бурхливо обговорюють подію.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

Користувачі Facebook діляться враженнями та думками про Зеленського та його відповіді на питання журналістів.

“Як людина, що має певне відношення до роботи голосом і, вибачте, говоріння, можу сказати, що Володимир Зеленський зробив вчинок, який повторити може мало хто. Робота колосальна. Підкреслюю – захоплення моє про фізичний аспект його участі в марафоні, до змісту багато питань і претензій”, – зазначив журналіст Валерій Калниш.

Письменник Ян Валетов також звернув увагу на витривалість президента, якому, до речі, довелося під час марафону робити уколи для підтримки голосових зв’язок.

“Багато цікавих відповідей. Їх більше, ніж цікавих питань. Але слухати це шоу я втомився. Можу собі уявити, як йому набридло говорити. Більше 12 годин без перерви. І, хто його не любить, отримають привід покритикувати. Його шанувальники отримають можливість його похвалити. і все. Ніяких наслідків у цієї розмови не буде. Але за формою і тривалістю в історії він залишиться”, – поділився враженнями Валетов.

“Насправді той, хто придумав Зеленському цей формат – бісів геній. Це нівелює всі звинувачення в утисках свободи слова чи якомусь не такому ставленні до ЗМІ. Яке не таке ставлення? 10 годин сидів і відповідав на всі питання, навіть на найтупіші. Що вам ще треба??? Хитрі лиси”, – написав блогер Антон Ходза.

Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського

Хитрий лис: як українці відреагували на марафон Зеленського

Зазначимо, питання журналістів часто повторювалися, розмова йшла на багато тем – “формула Штайнмаєра”, нові подробиці зустрічі з Дональдом Трампом, введення миротворців на Донбас, масові протести в Україні та багато іншого.

Раніше ми публікували топ-10 найбільш популярних фраз, які вчора виголошував Володимир Зеленський, перша трійка – “Нічого про це не чув”, “Буду розбиратись”, “Це питання не до мене, а до мера”.

Джерело: Народна Правда