Продюсер Заворотнюк розповів, чи дасть зірка останнє інтерв’ю

Загорський спростував будь-яку можливість інтерв'ю із актрисою

Продюсер Заворотнюк розповів, чи дасть зірка останнє інтерв’ю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Анастасія Заворотнюк, яка перебуває у реабілітаційному центрі для важкохворих де бореться з раком мозку, зараз не може давати інтерв’ю.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на росЗМІ, таку заяву зробив Андрій Загорський після скандалу з лікарем, який хотів продати інтерв’ю з актрисою, зроблене без її відома.

Loading...

За словами Андрія Загорського, лікар, який зробив таку заяву – справжній шахрай. У своєму коментарі для преси продюсер сказав, що це обман, деякі нечесні люди намагаються зараз скористатися сумною ситуацією з Анастасією Заворотнюк.

Він додав, що подібні пропозиції відкрито демонструють людську зухвалість і відсутність моральних понять.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що чоловік, ім’я якого не розголошується, звернувся до редакції видання із пропозицією взяти інтерв’ю у Заворотнюк за гонорар. Він стверджує, що має доступ до актриси, може розмовляти з нею і таємно, без її згоди, записати розмову на відео за $12 000.

Нагадаємо також, раніше одне з російських видань заявило, нібито медики клініки, де лежить актриса Анастасія Заворотнюк, яка хворіє на рак мозку, зняли її на відео та намагаються продати його пресі.

Також повідомлялося, що відомий російський продюсер, режисер, а також партнер Анастасії Заворотнюк у серіалі «Моя прекрасная няня» Сергій Жигунов, з яким актриса була у близьких стосунках, розповів, що він вважає фатальною помилкою лікарів щодо хворої актриси.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...