Це смерть для РФ: стало відомо, чому Путін боїться України

Україна несе в собі смертельну загрозу для путінського режиму.

Це смерть для РФ: стало відомо, чому Путін боїться України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Опозиціонер із Російської федерації розповів про причини чому Путін боїться України та чому вона несе в собі смертельну загрозу для режиму.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Сегодня».

Соратник Олексія Навального та колишній заступник міністра енергетики РФ Вадим Милов, розповів, що Росія в жодному випадку не прагне завершення війни на Донбасі та не хоче її припинення.

Вона буде робити все для того щоб якомога більше дестабілізувати ситуацію в Україні та не дати можливості стати успішною державою.

Це пов’язано з тим, що Україна за своєю моделлю дуже схожа з Росією. Якщо Україна стане успішною для Росії це буде смертельно, адже РФ не рухається вперед. У разі якщо Україна стане успішною, Росія залишиться далеко позаду, всі про це дізнаються та стримати людей вже більше буде не можливо. Путінській системі вже буде не втриматися.

“Якщо навіть телевізор про це не розповість, росіяни і так дізнаються, тому що все з Україною якось пов’язані. Тому якщо Україна стане success story (історією успіху. – Ред.), Про це дізнаються всі, і це буде вирок путінської системи . Я вам скажу, що вже зараз це має дуже сильне значення. У нас багато жахів про Україну розповідають. і на цьому тлі люди, які туди їздять, приїжджають і кажуть: “та там все нормально, там все спокійно, там свобода, там все дешево … “Починають порівнювати ціни … Що стосується цін в сучасній Росії – це просто катастрофічна ситуація. У нас все набагато дорожче, ніж у всіх. Ми живемо по манхеттенським цінами, а зарплати у нас африканські. Тому вже зараз легенда, що в Україні все погано, піддається великому сумніву. А уявіть, якщо ви досягнете успіхів, Росії прямо зовсім боляче буде “, – розповів Милов.

Нагадаємо, Російська Федерація зробила гучну заяву та повідомила, що вони відмовляються гарантувати відведення бойовиків на Донбасі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...