Як будуть розпродавати землю в Україні: Зеленський пояснив

На даний час ситуація навколо земельного закону досить складна

Як будуть розпродавати землю в Україні: Зеленський пояснив
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Під час прес-марафону з журналістами 10 жовтня, президент України Володимир Зеленський заявив, що законопроект про зняття мораторію на продаж землі потребує доопрацювання, а сам продаж відбуватиметься в два етапи.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Страна.

Loading...

Глава держави додав, що на даний час ситуація навколо земельного закону досить складна, і в ньому “не всі добре”.

“Зараз я говорю ні в якому разі не можна нести цей закон у ВР, давайте всі ці пункти випишемо і врегулюємо … 73 або 72% проти мораторію, проти того, щоб зняти мораторій. А 80% – за те, щоб мати землю в власності “, – зазначив Зеленський коментуючи продаж землі в Україні.

Президент наголосив, що спочатку землю мають отримувати українці, які отримають пільги і позики. Відбуватися продаж землі буде у два етапи.

“Деякий час ми повинні продавати землю тільки українцям. Другий період, самі фермери кажуть, коли наші вже купили, коли у нас вже кредитна ставка, коли вже у нас пільги, тоді ви можете вже відкрити іншим. Іншим іноземним компаніям, які будуть 100% працювати на цій землі. І будуть українці працювати. Але це буде вже через кілька років”, – зазначив Зеленський.

А тим часом стало відомо, що 51% українців виступають за створення ринку землі та право кожного вільно придбавати та відчужувати її. Не підтримують ініціативу щодо відчуження землі 28% українців та 33% осіб у власності яких перебуває земля.

Джерело: Народна Правда