Здорова дієта може вилікувати ВІЛ та діабет: вчені приголомшили заявою

Середземноморська дієта необхідна для хворих на ВІЛ та діабет.

Здорова дієта може вилікувати ВІЛ та діабет: вчені приголомшили заявою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нещодавно вчені приголомшили несподіваною заявою, що здорова дієта може вилікувати ВІЛ та діабет.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Американські вчені повідомили, що середземноморська дієта, основними складовими елементами якої є морепродукти, а також м’ясо, овочі та фрукти з високим вмістом білку та жирів, необхідна для хворих на ВІЛ та діабет.

Вони в ході досліджень встановили, що хворі на ВІЛ та діабет при дотриманні цієї дієти краще переносять хворобу, а організм демонструє більший спротив до неї.
У той же час, порушення режиму харчування у таких хворих може призвести до погіршення стану.
Під час шестимісячного дослідження, у якому взяли участь 52 особи, з’ясувалось, що для зниження рівня цукру в крові недостатньо обмежити себе у вживанні цукру. Для цього потрібно вживати більше фруктів, знизити рівень холестерину та виключити алкоголь.

Результати показали, що емоційний стан учасників дослідження значно покращився, супротив ВІЛ зросла до 70%. В дієту також входили свіжі фрукти, оливкова олія, цільні злаки, продукти з високим вмістом білку та жирів.

Нагадаємо, 21 століття – не найбільш екологічно чистий час. Відповідно, на тлі цього підвищується ступінь різних захворювань, найпопулярнішими з яких вважаються рак і діабет. Щоб максимально зменшити групи ризику хворих, варто звернути свою увагу на натуральні і доступні рослинні продукти.

Додамо, іспанські вчені дійшли висновку, що помірне споживання молока захищає від раку, діабету і проблем з серцем. Вони рекомендують вибирати нежирні молочні продукти і дотримуватися збалансованої дієти. Помірне споживання молочних продуктів пов’язано зі зниженням ризику розвитку раку товстої кишки.

Джерело: Народна Правда