“Нам не потрібен хайп”: донька Анастасії Заворотнюк перервала мовчання

Анна Заворотнюк відповіла на закиди до родини артистки

”Нам не потрібен хайп”: донька Анастасії Заворотнюк перервала мовчання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Дочка актриси Анастасії Заворотнюк, яка за інформацією ЗМІ бореться з агресивною форма раку мозку, Анна пояснила, чому ніхто з представників її родини не з’являється на федеральних каналах і не розповідає, в якому стані знаходиться зірка серіалу «Моя прекрасна няня».
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Анна написала в коментарях в Instagram.

Користувачі мережы висловили думку, що рідним актриси пора розкрити карти, щоб зупинити хвилю чуток. Так, одна з підписниць зазначила, що коли людина стає знаменитою,  вона повинна розуміти, що її життя стане цікавим суспільству.

“Нам не потрібен хайп”: донька Анастасії Заворотнюк перервала мовчання

«Коли людина стає знаменитою, вона повинна розуміти – немає більше “моє”, є тільки “наше”. Вона публічна людина і якщо вже піднялася ця тема, то вибачте, немає диму без вогню. Раз говорять, то значить частинка правди є. Так, звичайно, ці вчинки журналістів аморальні, і я їх не захищаю, але позиція у цій сім’ї сама змушує йти на крайні вчинки. Вони не говорять нічого, якби все було нормально, то вони б і сказали, що все нормально. А вони приховують таємницю, щоб, вибачте, хайпанути за той рахунок. Я виросла на порадах няні Віки, не хочу когось засудити, але пора б уже розкрити карти для їх полегшення. Всім здоров’я», – заявила користувачка.

На цей випад Анна Заворотнюк пояснила: «Ви не праві і самі собі суперечите. Ми не виходимо на зв’язок з журналістами і не з’являємося в ефірах федеральних каналів, бо нам не цікавий хайп, а в першу чергу ми хочемо спокійного й щасливого життя моєї мами, решта не важливо», – заявила дівчина.

Нагадаємо, раніше рідні важкохворої Анастасії Заворотнюк, щодо якої було розповсюджено відомості про перебування акторки у стані сопора, зробили несподівану заяву розповівши про стан зірки.

Раніше  родичі Заворотнюк на сторінці зірки, звернулися до фоловерів та висловили подяку усім хто підтримує акторку та проявили ініціативу створити акаунт із перевіреною інформацією про стан акторки.

Джерело: Народна Правда