Правоохоронці готуються до провокацій у День захисника України: що сталося

Правоохоронці закликали провести цей день мирно та гідно

Правоохоронці готуються до провокацій у День захисника України: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У понеділок, 14 жовтня, відзначається День захисника України – правоохоронці заявили про готовність до будь-яких провокацій.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у спільній заяві міністра внутрішніх справ України, голови СБУ та секретаря РНБОУ.

Loading...

“14 жовтня в Україні відзначається День захисника України. Багато людей завтра візьмуть участь в масових заходах, політичних мітингах, акціях, ходах, присвячених цій даті. Правоохоронці готові забезпечити право на мирні зібрання і публічну демонстрацію громадянської позиції кожному українцю” – йдеться у заяві.

Зазначається, що День захисника України має стати днем єднання.

“Вкрай важливо у цей день об’єднатися навколо головних цінностей і разом берегти безпеку і поважати права кожного громадянина”, – наголошується у заяві.

Автори тексту нагадали трагічні події 31 серпня 2015 року, коли бойова граната обірвала життя чотирьох нацгвардійців, а понад 120 осіб отримали поранення.

“Тому завтра правоохоронні органи будуть діяти суворо й уважно. І ми дуже розраховуємо на пильність учасників масових акцій. Наш спільний ворог нікуди не подівся — ви, як і ми, повинні розуміти, що можливі будь-які провокації”, – заявили глави МВС, СБУ і секретар РНБО.

Заради пам’яті тих, хто віддали життя заради України, автори заяви закликали провести цей день мирно та гідно.

“Завтра — день пам’яті й шани. Він не може і не повинен стати днем розколу і слабкості!” – резюмували автори заяви.

Нагадаємо, минулого року організація “Voїny” підготувала зворушливий ролик до Дня захисника за участю сина загиблого бійця АТО і його однокласників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...