У Чорне море увійшов озброєний “Томагавками” есмінець ВМС США

Основне озброєння есмінця – 90 ракетних пускових установок

У Чорне море увійшов озброєний “Томагавками” есмінець ВМС США
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Есмінець Військово-морських сил США DDG78 Porter напередодні ввечері пройшов протоки Дарданелли і Босфор і увійшов в Чорне море.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Шостого оперативного флоту ВМС США.

Це вже другий візит цього есмінця в чорноморський регіон в цьому році. Перший відбувся з 8 по 16 серпня.

«Цей плановий похід і сьомий візит в Чорне море нашого есмінця в цьому році, демонструє нашу відданість свободі судноплавства та підтримки союзників по НАТО і партнерів на Чорному морю», — йдеться в повідомленні.

За словами командуючою шостим флотом США віце-адмірала Лізи Франкетті, візит есмінця став сьомим в цьому році для кораблів ВМС США.

Основне озброєння есмінця – 90 ракетних пускових установок, в яких можуть знаходитися зенітні і протичовнові ракети, а також крилаті ракети “Томагавк”. Управління озброєнням корабля здійснює система “Іджіс”, відзначає видання “Думська“.

У 2013 році корабель був модернізований, тепер він здатний нести ракети SM-3, призначені для боротьби з балістичними ракетами і супутниками на навколоземній орбіті. Есмінець названий на честь американської династії морських офіцерів, зокрема коммандера (капітан другого рангу) Девіда Портера і його сина, адмірала Девіда Діксона Портера.

Нагадаємо, у вересні у води Чорного моря зайшов експедиційний транспортний корабель USNS Yuma (T-EPF-8) Військово-морських сил США.

Влітку поточного року високошвидкісне десантне судно США USNS Yuma (T-EPF-8) відвідувало  Одесу для участі в міжнародних навчаннях Sea Breeze 2019. USNS Yuma (T-EPF-8) 28 червня  разом з американським ракетним есмінцем USS Carney (DDG-64) пройшло Босфор.

Нагадаємо також, 25 лютого цього року в порт Одеси заходив ракетний есмінець Сполучених Штатів Америки USS Donald Cook. На борту есмінця до 56 крилатих ракет «Томагавк» з дальністю дії 1,6 тис. км. Крім того, корабель оснащений системою протиракетної оборони «Іджіс».

Джерело: Народна Правда
загрузка...