Дієтолог розповіла, чому не варто повністю відмовлятися від цукру

Повне виключення з раціону цукру загрожує проблемами зі здоров'ям

Дієтолог розповіла, чому не варто повністю відмовлятися від цукру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

При надмірному споживанні цукор, безперечно шкодить здоров’ю, проте кидатися в крайнощі не варто – повна відмова від нього також не піде на користь.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на АиФ.

Loading...

Лікар-дієтолог Олена Толоконникова підтвердила загальноприйняту думку про шкоду для здоров’я при надмірному вживанні цукру. Але, при цьому, вона зазначила, що даний продукт також важливий для організму людини. І повністю виключати його не можна. Потрібно просто визначити необхідну дозу цукру, щоб уникнути неприємних наслідків.

Лікар не закликає їсти шкідливі солодощі -на її думку досить вибрати правильні продукти, і організм не буде відчувати дефіциту в цукрі. Наприклад, цвітна капуста, буряк, цибуля, болгарський перець, кукурудза і гострий перець чилі містять досить велику кількість цукру.

Дієтолог пояснила, що повністю виключаючи з раціону цукор, людина ризикує надалі захворіти на тромбоз та артрит.

Крім того, спираючись на наукові дані, лікар наголосила, що відмова від цукру часто призводить до проблем з головним мозком, селезінкою і печінкою. Також прихильників суворих дієт або правильного харчування, частіше підводить пам’ять.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про дев’ять ознак того, що цукор почав шкодити здоров’ю, та його кількість у раціоні необхідно знизити.

Джерело: Народна Правда