У Тернополі пройшла нічна “облава” на призовників: подробиці та фото

Невідомі в цивільному одязі, заломивши руки, тягнули хлопців до військкомату

У Тернополі пройшла нічна “облава” на призовників: подробиці та фото
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Тернополі вночі пройшла “облава” на призовників. У військкомат затягнули близько 40 осіб, до будівлі прийшли обурені батьки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє “20 хвилин“.

Loading...

Одного з хлопців забрали прямо з дня народження, йому виповнилося 20 років. Подруга призовника розповідає, що все сталося в районі 3-4 ранку. Невідомі в цивільному одязі, заломивши руки, повели хлопця у військкомат. За такою ж схемою повели і всіх інших.

“У закладі було троє чоловіків, які попросили показати документи. Ми не зрозуміли хто це були. Одягнені вони були в цивільний одяг. Після цього один хлопець пішов у заклад за нами. Він стукав у двері вбиральні, куди зайшов Степан і вимагав вийти. Коли ми з товаришами вже виходили із закладу, Степану почали заламувати руки і тягнути в машину. Він намагався вириватися і втекти. Він порвав одяг, але йому в кінці заламали руки і заволокли в машину”, – розповідає Юлія.

Дівчина також стверджує, що ніхто з чоловіків не представився.

Обурені батьки кажуть, що нікому з хлопців не приходила повістка. Видання також пише, що у військкоматі є хлопці, які знаходяться там вже кілька днів, їх забрали раніше. Петро Березюк, батько одного з них, скаржиться, що сина забрали прямо з магазину, куди він вийшов: “Йому 26 років, він не ховався від служби в армії. Селище у нас невеличке, всі один одного знають. Тарас не ухилявся і не ховався. Могли б просто прийти і вручити повістку по-людськи”.

Батьки скаржаться, що не можуть передати дітям чистий одяг і нормальну їжу, їх допитують, чи не намагаються вони пронести щось заборонене.

Правоохоронці запевняють, що хлопців не затримували, а запросили, а зараз вони відпочивають, нібито деякі навіть грають в теніс.

Заступник військового комісара, начальник відділу комплектування та призову Тернопільського обласного військового комісаріату Петро Сірко каже, що у військкоматі перебувають близько 30 осіб, які очікують проходження медичної комісії. За його словами, працівники військкомату можуть вручити повістку в будь-якому місці і в будь-який час, в тому числі і на вулиці. Він також засумнівався в тому, що його колеги не представлялися: “Вони можуть бути одягнені в цивільний одяг, головне – повинні представитися”.

У Тернополі пройшла нічна “облава” на призовників: подробиці та фото У Тернополі пройшла нічна “облава” на призовників: подробиці та фото

Як відомо, 1 жовтня в Україні стартував призов в українську армію, який триватиме до 31 грудня. При цьому українці, яких призначать у ЗСУ під час осіннього призову, а також службовці строкової служби не будуть залучатися до виконання завдань у зоні бойових дій на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...