Бідних українців хочуть звільнити від сплати податків

Ми набрали на держбюджет дуже багато соціальних зобов'язань, - Третьякова

Бідних українців хочуть звільнити від сплати податків
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні планують кардинально переглянути прожитковий мінімум та питання оподаткування суми, які витрачає домогосподарство на енергоефективні заходи, а також оподаткування самого прожиткового мінімуму.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ubr.ua.

Прожитковий мінімум буде не лише збільшено, але й буде переглянуте його наповнення. Нинішній варіант вже морально застарів і давно потребує оновлення.

За словами народного депутата від партії «Слуга народу» і голови комітету з питань соціальної політики Галини Третьякової, сьогодні влада не може забезпечити в повному обсязі чесний прожитковий мінімум.

Для вирішення цієї проблеми невдовзі планується відв’язати його від усіх соціальних виплат. Проте це в жодному разі не має призвести до втрати допомоги тими, хто її реально потребує. Реформа повинна посприяти перерозподілу бюджетних коштів найбільш уразливим групам населення.

«Ми набрали на держбюджет дуже багато соціальних зобов’язань. За попередніми підрахунками Мінсоцполітики та Мінфіну, якби ми в цьому році встановили прожитковий мінімум на рівні 4 251 грн., То всім статусам і людям, які потрапили в складні життєві обставини, потрібно було б виплатити 2-3 держбюджети – більше, ніж валовий національний продукт”, – пояснила Третьякова.

Нагадаємо, народний депутат від президентської партії “Слуга народу” Олексій Кучер вніс до Верховної Ради законопроект, яким запропонував звільнити роботодавців в Україні від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) за працівників, яким не виповнилося 27 років.

Джерело: Народна Правда