Через розмову Трампа з Зеленським: у Білому домі почали перевірку

Радники Трампа побоюються, що дії чиновників можуть бути спрямовані на "пошук крайнього"

Через розмову Трампа з Зеленським: у Білому домі почали перевірку
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Після скандальної телефонної розмови Володимира Зеленського та Дональда Трампа в Білому домі планують провести внутрішню перевірку щодо чиновників адміністрації президента США.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише The New York Times.

Перевірку проведуть, щоб проаналізувати дії чиновників після розмови Трампа і Зеленського.

Повідомляється, що радники Трампа побоюються, що дії чиновників можуть бути спрямовані на “пошук крайнього” у розслідуванні імпічменту президента США, якого звинувачують у зловживанні владою.

Як відомо, 5 вересня Білий дім оприлюднив текст скандальної телефонної розмови між Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським, через яку в США розпочали процедуру імпічменту американського лідера. Противники Трампа стверджують, що президент США наполягав, щоб Зеленський звернув увагу на розслідування проти колишнього віце-президента Джо Байдена (головного конкурента Трампа на виборах) і його сина.

Одночасно з цим колишній генпрокурор Юрій Луценко зізнався, що зустрічався з адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані. Під час однієї із зустрічей з Джуліані обговорювали справу компанії Burisma, з якою пов’язаний син Джо Байдена.

Напередодні Джордж Месирес, адвокат сина Джо Байдена Хантера, прокоментував його роботу в Burisma. За його словами, Хантер Байден приєднався до ради як невиконавчий директор, тобто він був незалежним членом правління, а не членом управлінської команди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...