В Україні стартував Нацвідбір на Євробачення-2020: що змінилося у правилах

Ім'я учасника від України на Євробаченні-2020 стане відомо 22 лютого

В Україні стартував Нацвідбір на Євробачення-2020: що змінилося у правилах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У середу, 16 жовтня розпочався Національний відбір на конкурс Євробачення-2020, який пройде в травні в Роттердамі (Нідерланди).

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факты.

Loading...

Телеканал СТБ і UA:Суспільне мовлення почали приймати заявки від бажаючих представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі. Музичний продюсер відбору, як і раніше, Руслан Квінта. Креативний продюсер – Наталія Франчук. Беззмінний ведучий шоу – Сергій Притула.

Скандал із MARUV, який стався на Євробаченні-2019 через її гастролі у Росії було враховано. Організатори відкоригували правила.

«Учасником Національного відбору може бути виконавець або колектив, який не здійснював концертної діяльності на території РФ з 2014 року, не планує і не анонсує таку під час конкурсу і до фіналу” Євробачення “, а також не в’їжджав на територію Криму з порушенням законодавства України. За виявлені порушення Правил учасники Національного відбору можуть бути дискваліфіковані», – йдеться в офіційному релізі організаторів.

Крім того представнику України під час підготовки, поїздки і перебування на конкурсі Євробачення-2020 обіцяють фінансову та інформаційну підтримку. Також телеканал СТБ покриває витрати пов’язані з кастингом і телевізійною частиною Національного відбору.

Відбір пройде у три етапи: всеукраїнський онлайн-збір анкет (триватиме до 25 грудня включно), телевізійні півфінали (8 і 15 лютого) і фінал, під час якого Україна назве свого представника на «Євробачення-2020» (22 лютого).

Нагадаємо, переможцем Євробачення-2019 став співак Дункан Лоуренс з Нідерландів. Цікавий факт, переможець вже виконував свою конкурсну пісню в 2017 році, що суперечить правилам Євробачення, але Дункану дозволили брати участь у конкурсі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...