Майдан у Барселоні: що відбувається у центрі Каталонії

Майдан у Барселоні розпочався в ніч з 16 на 17 жовтня.

Майдан у Барселоні: що відбувається у центрі Каталонії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Майдан у Барселоні, який розпочався в ніч з 16 на 17 жовтня, переріс у надзвичайно небезпечну акцію протестів, на центральних вулицях міста палають вогнища та будуються барикади прибічниками незалежності Каталонії.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ВВС.

Протистояння загострилося між поліцією та прибічниками незалежності Каталонії. Ситуація значно ускладнилася після того, як правоохоронні органи затримали 51 учасника акції протестів. Після цього демонстранти застосували «коктейлі Молотова» та почали будувати барикади на центральних вулицях міста. Також вони підпалили декілька автомобілем.

Демонстранти, 16 жовтня, заблокували залізничний та інші види транспорту.
Голова уряду Каталонії та засуджені лідери руху за незалежність регіону закликають припинити насилля, адже в результаті акції вже постраждали люди, їх кількість не уточняється.

У той же час, виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчес попередив, що уряд готовий перейти до рішучих дій та розглядає всі сценарії розвитку подій.

Майдан у Барселоні: що відбувається у центрі Каталонії

Нагадаємо, у понеділок, 14 жовтня, у День захисника України відбувся марш проти розведення військ на Донбасі “Ні капітуляції!” – учасники висунули чіткі вимоги до влади.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...