В Україні радикально посилили штрафи водіям, що відмовляють пільговикам

Штрафи для безвідповідальних водіїв громадського транспорту зростуть в рази

В Україні радикально посилили штрафи водіям, що відмовляють пільговикам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян” № 166-ІХ, прийнятий парламентом 3 жовтня 2019 року. Штрафи для безвідповідальних водіїв громадського транспорту зростуть в рази.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться на сайті президента.

Закон збільшує штрафи для водіїв, які безпідставно відмовляються перевозити пільговиків. Документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення карається штрафом в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови в пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги в суспільстві.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закони про РРО та кешбек, а також підписав указ, в якому зажадав від Кабміну розробити закон про дворічний мораторій на перевірку ФОПів.   Ініціатива стосується всіх категорій ФОП, крім «ризикових», на кшталт ювелірного бізнесу.

Додамо, що Верховна Рада України у цілому ухвалила законопроєкт №0906 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби)”, яким введено нові військові звання.

Джерело: Народна Правда