Кияни висміяли проект метро на Троєщину до 2020 року

Жителі Києва вважають, що таке будівництво себе не виправдає

Кияни висміяли проект метро на Троєщину до 2020 року
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Жителі столиці активно обговорюють плани одного з кандидатів на посаду мера Києва Олександра Ткаченка побудувати до 2020 року в Києва метро на Троєщину.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні Ткаченко опублікував довгий пост у себе в Facebook.

“Прийшов час, коли стара влада, повинна піти разом зі своїми невиконаними обіцянками. А ми, в грудні 2020 року, запустимо перший потяг наземного метро на Троєщину. Кияни відчують, що таке робота влади не на словах, а насправді”, – запевнив кандидат у мери.

Він також опублікував детальну схему будівництва. Проте пересічні жителі Києва вважають, що таке будівництво себе не виправдає, а сам проект нереально реалізувати до 2020 року. Крім того, кияни відзначають, що навряд чи ця гілка метро буде користуватися попитом.

Кияни висміяли проект метро на Троєщину до 2020 року Кияни висміяли проект метро на Троєщину до 2020 року Кияни висміяли проект метро на Троєщину до 2020 року Кияни висміяли проект метро на Троєщину до 2020 року Кияни висміяли проект метро на Троєщину до 2020 року

Нагадаємо, ще в 2017 році мер столиці Віталій Кличко повідомив про старт робіт з будівництва четвертої гілки Київського мерополитена, яка з’єднає Жуляни і Троєщину. У КМДА уклали з цього приводу відповідну угоду з китайським консорціумом.

Джерело: Народна Правда