Міністр енергетики США пішов у відставку після скандалу з Україною

Чутки про його відставку ходять вже не вперше

Міністр енергетики США пішов у відставку після скандалу з Україною
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Рік Перрі, міністр енергетики США, який відповідав за “неофіційну політику” на українському напрямку, має намір піти у відставку.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на The New York Times.

Loading...

“Міністр енергетики США Рік Перрі, який потрапив під ретельну увагу щодо його ролі в суперечливих зусиллях президента Трампа натиснути на українських чиновників відкрити розслідування проти сина його політичного суперника, у четвер заявив президенту, що піде у відставку”, – йдеться у публікації.

Разом із тим, раніше Перрі заявляв, що інформація, розповсюджена низкою ЗМІ, що він нібито зібрався у відставку, не відповідає дійсності.

“Про те, що я покидаю Департамент енергетики, вони пишуть вже як мінімум останні дев’ять місяців. Одного разу, можливо вони і будуть праві, але не сьогодні, не завтра і не в наступному місяці”, – зазначив Перрі на прес-конференції у Вільнюсі на початку жовтня.

Також Перрі підтвердив, що закликав президента США Дональда Трампа до спілкування з новим президентом України Володимиром Зеленським, оскільки для Штатів важлива як енергетична незалежність України так і сприятливі умови для інвестицій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...