Топ-5 способів безпечно та надовго схуднути: дієві рецепти

У схудненні головне - правильний підхід і настрій

Топ-5 способів безпечно та надовго схуднути: дієві рецепти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Деякі дієти для швидкого схуднення часто мають певні “підводні камені” – інколи за них доводиться розплачуватися не тільки ще більшою надбавкою у вазі, але й власним здоров’ям. Про способи швидко і безпечно схуднути розповіла дієтолог Олена Кален.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост вона залишила на своїй сторінці в Instagram.

“Часто вага набирається непомітно. Людина живе, їсть, отримує задоволення і в один прекрасний день, дивлячись у дзеркало, розуміє, що “виросла” із свого розміру одягу. Знайоме?”, – пише Кален і наводить поради для дієвого схуднення.

Топ-5 перевірених методу для швидкого і безпечного зниження ваги:

  • Їсти завжди, коли відчуваєте голод. Голод можна і потрібно вгамовувати в будь-який час, навіть якщо він настає ввечері або перед сном. Якщо ігнорувати сигнали голоду, то організм відчуває стрес і уповільнює метаболізм. В результаті швидкість зниження ваги сповільнюється.
  • Їсти рівно стільки, скільки необхідно для вгамування голоду. Тоді організм витрачає жирові запаси в рази швидше. Якщо навчитися слухати себе та не вживати їжу, коли вона не потрібна тілу, можна їсти будь-яку їжу і знижувати вагу.
  • Їсти усвідомлено. Дуже просто з’їсти зайвого за переглядом телевізора, читанням книги або комп’ютером. Якщо приймати їжу без відволікання на інші заняття, то вже через пару днів ви помітите, що в рот потрапляє значно менше зайвої їжі.
  • Проводити час на свіжому повітрі. Це впливає на розщеплення жиру в організмі. Намагайтеся частіше провітрювати приміщення і більше часу проводити на природі.
  • Висипатися. Якщо людина спить менше 7 годин на день, в організмі накопичується зайва рідина, утворюються набряки. Також протягом дня через сонливість людині може здаватися, що вона весь час голодна, захочеться зробити незапланований перекус, калорії від якого відкладуться в запаси жиру.

Нагадаємо, що Національний Інститут Серця, Легенів і Крові у США не так давно проспонсорував чимало досліджень щодо нового типу дієти під назвою DASH – зорієнтованої на те, щоб сформувати досить корисний і довгостроковий раціон для зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Ось і нове дослідження, яке прямо з Американської Асоціації Серця продемонструвало, що систематичне споживання DASH-дієти насправді призводить до зниження такого ризику.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...