У Київській області спалахнула смертельна хвороба, гинуть люди

Незважаючи на всі спроби врятувати, одна людина померла.

У Київській області спалахнула смертельна хвороба, гинуть люди
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

У Київській області зафіксовано спалах смертельної хвороби. Із трьох випадків, один закінчився смертю хворого.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області.

Управління повідомляє, що станом на 17 жовтня у області зафіксовано три випадки смертельної хвороби – ботулізму. Незважаючи на всі спроби врятувати, одна людина померла.

У результаті проведення досліджень та експертиз, було встановлено, що причиною зараження стала в’ялена риба та рибні консерви.

В той же час відмічається, що помер той хворий який вживав рибну консерву промислового виготовлення та кефаль, яку йому передали поштою, попередньо засоливши у домашніх умовах.

Перший випадок пов’язують із вживанням в’яленої риби, а от в другому випадку не вдалося встановити причин зараження.

Головне управління Держпродспоживслужби закликає всіх відповідально ставитися до свого здоров’я та надзвичайно уважно підходити до вибору рибної продукції, за жодних умов не вживати її, якщо виникають хоч найменші підозри.

Довідково.
Ботулізм – це гостре токсико-інфекційне захворювання, яке зумовлюється токсинами бактерії Clostridium botulinum і характеризується важким перебігом з ураженням центральної і вегетативної нервової системи.

Причиною ботулізму найчастіше стають продукти домашнього консервування – м’яса, риби, рідше – овочів.

Також ботулізм може виникнути внаслідок споживання в’яленої чи копченої риби та будь-яких виробів з м’яса (ковбаси, шинки тощо). Найчастіше причиною ботулізму стають в’ялені або копчені продукти домашнього приготування, проте реєструються і випадки хвороби після вживання продуктів вироблених у промислових умовах. Це трапляється у випадку не дотримання відповідних вимог під час заготівлі, переробки чи зберігання продукту.

Симптоми ботулізму:
– перші симптоми виникають через 12-24 годин після споживання зараженої їжі;
– порушення близького зору (ви не можете читати текст, але добре бачите предмети);
– сильно виражена сухість у роті, важко говорити;
– підвищена стомлюваність;
– м’язова слабкість;
– запаморочення, короткочасні ознаки ураження травної системи;
– ураження м’язів шиї та кінцівок.

Вони з’являються поступово, немає різких підйомів температури, тому виникає ілюзія несерйозності хвороби. У подальшому з’являється порушення зору – одна з найперших ознак ботулізму (хворого турбує “сітка або туман” перед очима, двоїння предметів, важкість читання, що пов’язано з паралічем очних м’язів). Одночасно виникають спрага, сухість слизових оболонок, розлад ковтання, може змінитися тембр голосу. Хворі скаржаться на відчуття “грудки” у горлі, біль під час ковтання, подразнення в горлі – усі ці симптоми обумовлені ураженням ковтальних м’язів.

Неврологічна симптоматика триває кілька днів і супроводжується загальнотоксичним синдромом – хворі скаржаться на сильний головний біль, запаморочення, безсоння, загальну слабкість, підвищення температури тіла. У важких випадках пацієнтів турбує відчуття нестачі повітря, тягар в грудній клітці, дихання стає поверхневим. Розвивається дихальна недостатність, що є причиною смерті при ботулізмі.

Нагадаємо, у цьому році українців атакує 4 нових віруси грипу. Вірусологічна ситуація буде вкрай складною адже нові штами вразять велику кількість людей.

Джерело: Народна Правда