В Італії розпочалося виверження вулкану Етна: вражаючі кадри

Італія частково закрила «небо»

В Італії розпочалося виверження вулкану Етна: вражаючі кадри
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

В п’ятницю, 18 жовтня, на острові Сицилія розпочалося нове виверження вулкану Етна, що супроводжувалося помітним посиленням сейсмічної активності. Його зафіксували  фахівці Національного інституту геофізики і вулканології Італії (Ingv).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Ansa.

За даними вчених, землетрус магнітудою 3,3 відбувся в 03.06 (04.06 за Києвом) в провінції Катанія на східному узбережжі італійського острова Сицилія. Епіцентр землетрусу знаходився на глибині дев’ять кілометрів від земної поверхні. Підземні поштовхи відчувалися в населених пунктах Міло, Дзафферана Етні та Сант`Алфіо, даних про жертви і руйнування не надходило.

Дещо пізніше вулканологи зареєстрували чергове виверження Етни стромболіанського типу. Воно характеризувалося невеликими вибухами і потужним викидом попелу, вулканічних бомб і шматків розпеченого шлаку.

Повідомляється, що саме тому було вирішено закрити два сектора авіапростору над аеропортом Катанії в п’ятницю, 18 жовтня.

Нагадаємо, італійський вулкан Етна прокидається вже не перший раз. У липні цього року він викидав гарячий попіл і лаву.

Нагадаємо, 28 серпня  на італійському вулкані Стромболі стався потужний вибух, а його околиці засипало піском та іншими вулканічними матеріалами.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, як на Сицилії вивергався один з найпопулярніших в світі вулканів – Етна.

Джерело: Народна Правда