В ОБСЄ закликали РФ дисциплінувати бойовиків в районі розведення військ

США проявляють обережний оптимізм з приводу поновлення розведення сил в Золотому та Петрівському

В ОБСЄ закликали РФ дисциплінувати бойовиків в районі розведення військ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Політичний радник місії США при ОБСЄ Грегорі Макріс на засіданні постійної ради ОБСЄ заявив, що Росія має змусити збройні формування на Донбасі, які знаходяться під її контролем, дотримуватися режиму припинення вогню для розведення військ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє «Укрінформ».

Loading...

«Сполучені Штати проявляють обережний оптимізм з приводу того, що поновлене розведення сил в Золотому та Петрівському може слідувати за прогресом у Станиці Луганській. Таким чином, ми сподіваємось побачити кроки, які гарантують безпечне розведення сил і засобів з цих районів, і закликаємо Російську Федерацію дисциплінувати збройні формування, які знаходяться під її контролем», – заявив він.

Американський дипломат додав, що лише коли обидві сторони демонструватимуть свою прихильність до постійного зменшення насильства, то можна очікувати покращення на місцях.

Окремо Макріс вказав на прогрес в районі Станиці Луганській, де триває довгоочікуваний ремонт мосту та відбулося зведення тимчасового обхідного мосту, що сприяло безпечнішому доступу для людей.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський дав вказівку готувати відведення військ уздовж всієї лінії розмежування на Донбасі. 

Додамо, що міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив про те, що жителі Золотого Луганської області підтримують розведення сил та засобів. Загороднюк разом із начальником Генштабу Збройних сил України Русланом Хомчаком здійснили робочу поїздку в район проведення операції Об’єднаних сил в Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...