Жодних дієт: ці продукти можна їсти та худнути

Вживання цих продуктів допоможе без дієт швидко та ефективно схуднути.

Жодних дієт: ці продукти можна їсти та худнути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи розповіли, що без жодних дієт можна схуднути, для цього потрібно вживати правильні продукти. Їх можна їсти та худнути.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Дієтолог Нурія Данілова розповіли, що за допомогою правильно підібраних продуктів, зайві кілограми можна втрачати без дієт. Їх можна їсти та худнути.

Перш за все – молоко. Воно дійсно є калорійнім та може сприяти набору зайвої ваги. Для того щоб воно почало «працювати» необхідно вірно його обирати. Для цього підійде нежирне молоко. Крім того молоковмісні продукти, та кисломолочні продукти мають бути помірної жирності, без барвників та цукру.

Хліб та макарони також можуть допомогти схуднути, при цьому їсти треба тільки ті, що вироблені із твердих сортів пшениці та цільнозернові, відповідно.

В жодному разі не вживайте каші швидкого приготування, навіть в тому випадку, якщо вони містять помітку дієтичні, чи низькокалорійні. Краще з’їжте вівсяну кашу з фруктами без цукру.

Рибу та м’ясо варто вживати дієтичні. М’ясо птиці треба готувати та вживати без шкірки, таким чином ви зменшите жирність продукту.

Грейпфрут та ананас є природніми жироспалювачами, тож вони допоможуть схуднути в найкоротші строки.

Від винограду, бананів, та інших фруктів, що містять багато цукру краще відмовтеся.

Нагадаємо, мінус 7 кілограмів за тиждень, такий результат дає улюблена дієта яку оцінили жінки у всьому світі завдяки неймовірним результатам, які вона дає. Вона дозволяє худнути без голоду та зберігати досягнуті результати протягом тривалого часу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...