Каменських розповіла, як їй вдалося “перевиховати” Потапа після весілля

Чого не зробиш заради коханої жінки?

Каменських розповіла, як їй вдалося “перевиховати” Потапа після весілля
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Українська співачка Настя Каменських (NK) розповіла, що її чоловік, репер і продюсер Олексій Потапенко (Потап), любить поспати і за своїм типом відноситься до сов, однак заради коханої дружини він змінив свої звички.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Каменських розповіла в інтерв’ю Каті Осадчій для програми “Світське життя”.

Як зізналася артистка, вона привчила коханого раніше лягати спати. Адже вона жайворонок і обожнює прокидатися о п’ятій ранку.

“Нещодавно ми зайшли в спальню о 8 годині вечора і він каже: “Що ти зі мною зробила? Я був нормальний хлопець. Тепер я заходжу до спальні і для мене це нормально — о 8 вечора я вже хочу спати”, — поділилася Настя.

Також Каменських зізналася, що вони з Потапом майже щоранку бігають в ботсаду імені Гришка, і люди не соромляться фотографувати їх прямо під час пробіжки. Але, за словами співачки, їх з чоловіком це не ображає, оскільки їм подобається, що вони несуть спорт в маси.

Нагадаємо, раніше Каменських зізналася, що новина про власну вагітність була б для неї радістю. За її словами, попри щільний гастрольний графік, завагітніти для неї не проблема і вона була б рада вагітності.

А тим часом Потап розкрив своє ставлення до відвертих фото дружини йому подобається, коли на його дружину з захопленням дивляться інші чоловіки. “Я чоловік впевнений. Не в собі, в своєму коханні. І навіть мені подобається це, мені подобаються її відверті фотографії, фотосесії. Мені подобається, що вона подобається. І як чоловікові теж. Я знаю, що вона дуже красива жінка. Але це моя жінка, я з нею прокидаюся щоранку”, – поділився Потап.

Джерело: Народна Правда