Путін розпочав підготовку до ядерної війни: що відбувається

У Росії провели безпрецедентні навчання з використанням ядерної зброї.

Путін розпочав підготовку до ядерної війни: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Російської Федерації Володимир Путін розпочав масштабну підготовку до ядерної війни та провів перші підготовчі командно-штабні навчання.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Новое время».

Путін неодноразово наголошував, у своїх промовах, на те, що Росія готова до реагування на ядерну загрозу та може дати адекватну відповідь на неї. Спочатку такі розмови спільнотою особливо до уваги не бралися. Але ситуація істотно змінилася після проведення Путіним комадно-штабних навчань, які вважають репетицією розгортання повномасштабної ядерної війни.

Військовий експерт та російський журналіст Олександр Гольц назвав ці навчання безпрецедентними та припустив, що війна може розпочатися з використання крилатих ракет та закінчитися ядерним ударом.

При цьому, підставою для початку війни, Росія назве ескалацію ситуації, яка створює загрозу суверенітету Росії.

«В рамках цих маневрів, як повідомляє преса, в Європу вже перекинуті три стратегічні бомбардувальники США, які підлітали до Калінінградської області. Ну чим не «ескалація обстановки» по периметру російських кордонів! Можна зробити висновок: в російському Генштабі виходять з того, що всесвітня катастрофа почнеться зовсім не з раптового першого удару США, а стане результатом поступової ескалації конфлікту», – зазначає експерт.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін в 2019 році свідомо шукатиме шляхів зіткнення з НАТО і можливості застосування ядерної зброї, однак швидше за все вибере для вторгнення і своєї агресії нові міста і країни.

Джерело: Народна Правда