Не можуть діагностувати хворобу: лікар розповів про небезпеку раку мозку Заворотнюк

Хворобу актриси лікарі часто плутають з остеохондрозом і не діагностують вчасно

Не можуть діагностувати хворобу: лікар розповів про небезпеку раку мозку Заворотнюк
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Рак мозку, з яким, за чутками, бореться російська актриса Анастасія Заворотнюк, часто не діагностують вчасно. Лікарі плутають його з остеохондрозом і призначають симптоматичне лікування.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю  mk.ru  розповів старший науковий співробітник нейрохірургічного (онкологічного) відділення Національного медичного дослідницького центру онкології ім. Н.Н.Блохина МОЗ РФ Володимир Альошин.

«На жаль, нерідко трапляються випадки, коли лікарі первинної ланки довгий час лікують у пацієнтів з пухлинами остеохондроз, який іноді дає схожу симптоматику», – поскаржився він.

Альошин зазначив, що діагностику треба починати з МРТ з контрастним підсиленням. «Хоча, звичайно, далеко не кожного пацієнта з головним болем і нудотою сьогодні спрямовують на таку високотехнологічну діагностику. Основні симптоми злоякісних новоутворень головного мозку – головний біль, нудота, блювота, напади, слабкість в руці або нозі », – підкреслив він.

Також лікар зазначив, що хвороба довго протікає безсимптомно, якщо пухлина знаходиться в лобовій долі. «Людина здається несповна розуму, і багато хто схильні думати, що у неї психічні симптоми, – а у неї росте велика пухлина», – пояснив онколог.

На жаль, підкреслив він, рак мозку в світі лікувати поки не навчилися, але ось продовжити життя хворого можуть на довгі роки.

Нагадаємо, декілька днів тому на сторінці в підтримку артистки з’явився заклик організувати колективну молитву за здоров’я Заворотнюк. Її було призначено на 18 жовтня рано вранці – з 06:00 до 07:00 мск. Народ на заклик відгукнувся мляво, багато хоч і переживав за Анастасію, але не змогли прокинутися в таку рань.

Після провальної молитви родина Заворотнюк замовкла. У ЗМІ опублікували фото і відео з лікарні, де проходить лікування актриса. Журналісти дізналися, скільки сім’я щодня платить за її реабілітацію. Хтось навіть повідомив, що бачив маму Анастасії біля могили Матрони Московської. Але сім’я не реагує на цю інформацію, хоч і обіцяла раніше спростовувати недостовірні дані.

Також повідомлялося, що Заворотнюк вже багато років перебуває у теплих стосунках із президентом України Володимиром Зеленським. Вони разом знімалися у картині «Службовий роман. Наш час», разом знімали програму «Вечірній Київ».

Джерело: Народна Правда