Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот

Суд зняв арешт з машини-вбивці

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Суд зняв арешт з автомобіля Lexus, на якому Олена Зайцева, засуджена на 10 років колонії, влаштувала криваву ДТП.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на KHARKIV Today.

Зазначається, що таким чином суд задовольнив прохання Василя Зайцева, вітчима винної в смертельній ДТП, який не з’явився на засідання.

Цю інформацію підтвердив адвокат потерпілих Дмитро Марцонь, який виступив в суді проти зняття арешту з автомобіля.

«У нас було три підстави для цього. По-перше, ми вказували, що ця процедура передбачена на досудовому слідстві або в судовому розгляді. Зайцев мав повне право заявляти, як годиться. На наш погляд, вони спеціально проігнорували вимоги закону, щоб не піднімати резонанс. По-друге, відкрито нове кримінальне провадження в Держбюро розслідувань якраз щодо слідства. І цей автомобіль може бути там додатковим доказом. І третє. Це, по факту, металобрухт», – навів свої аргументи захисник.

Він додав, що Lexus можуть повторно заарештувати слідчі ДБР. За його словами, теоретично, кошти від його реалізації можуть піти на виплату компенсації постраждалим, які до сих пір не отримали грошей. Суд зобов’язав Олену Зайцеву і іншого учасника ДТП Геннадія Дронова компенсувати постраждалим близько восьми мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилися нові фото з Покровського виправного центру № 79 в Дніпропетровській області, куди відправили відбувати покарання винуватицю смертельної ДТП в Харкові Олену Зайцеву.

Джерело: Народна Правда