Путіна висміяли на уїдливій карикатурі: мережа вибухнула

Президент Росії часто стає героєм карикатур

Путіна висміяли на уїдливій карикатурі: мережа вибухнула
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Російської Федерації Володимир Путін знову потрапив на карикатуру – цього разу приводом для насмішок стала НП на військових навчаннях “Грім-2019”, якими він керував особисто.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, карикатуру опублікував Дмитро Кривченко на ресурсі durdom.in.ua.

Loading...

На фото зображений засмучений Путін, у якого персонаж відомого художнього фільму запитує про те, як пройшли навчання. Також на фотожабі є знімок нібито з самих навчань з вибухом військової техніки.

Путіна висміяли на уїдливій карикатурі: мережа вибухнула

Під час навчань останній радянський атомний підводний крейсер, що залишився на озброєнні РФ, К-44 “Рязань” здійснив один пуск міжконтинентальної балістичної ракети Р-29Р з двох запланованих. Друга ракета не вийшла з пускової установки, і субмарина повернулася в пункт постійного базування.

Нагадаємо, раніше майбутнє президента Російської Федерації Володимира Путіна, а саме залишення ним влади, висміяли уїдливою карикатурою у соцмережах.

Нагадаємо також, у мережі з’явилася карикатура, що характеризує політику президента РФ Путіна.

Крім того, відомий російський художник Сергій Йолкін влучною карикатурою відреагував на “магічне зростання” рейтингу президента Росії Володимира Путіна, який у червні за тиждень зріс з 31,7% до 72,3%.

Джерело: Народна Правда