ДБР прийшло з обшуками до екснардепа по справі щодо Порошенка

Йдеться  про скасування рішення щодо 1500 гектарів землі

ДБР прийшло з обшуками до екснардепа по справі щодо Порошенка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки у народного депутата 8-го скликання від “Блоку Петра Порошенка” Аркадія Корнацького в рамках кримінального провадження проти екс-президента Порошенка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це сам Корнацький написав на власній сторінці у Facebook.

За словами екснардепа, обшуки проводять в його квартирі і в будинку його престарілої матері.

“Сьогодні зранку кращі сили ДБР кинуті на проведення обшуків у місцях мого грішного проживання і перебування – у київській “двушці” на Кільцевій та у батьківському домі в Чаусово-2 на Миколаївщині. Нагрянули цілими автобусами. Такими силами можна Донбас звільнити, а ці приїхали “двушку” з картонними вхідними дверима та дім моєї 89-річної матері штурмувати… Обшуки проводяться в рамках кримінального провадження проти екс-президента Порошенка”, – написав Корнацький.

Факт проведення обшуків у колишнього нардепа підтвердила речниця ДБР Анжеліка Іванова в коментарі “Українській правді”.

“Можу вам підтвердити, що Державне бюро розслідувань проводить обшуки в рамках досудового розслідування кримінального провадження, де йдеться  про можливі зловживання владою або службовим становищем п’ятим президентом України Петром Порошенком під час скасування у 2016 році рішення голови однієї з місцевих державних адміністрацій Миколаївської області”, – зазначила Іванова.

Йдеться  про скасування рішення, яким зарахували 1500 гектарів землі сільськогосподарського призначення до державної власності та подальшу безоплатну передачу цієї землі.

Як повідомлялося раніше, п’ятий президент України Петро Порошенко є фігурантом 12 кримінальних проваджень, досудове розслідування в рамках яких проводить ДБР.

Додамо, що екс-заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича, юрист Андрій Портнов викликав п’ятого президента України Петра Порошенка на дебати в прямому ефірі. Тема дебатів, за словами Портнова, кримінальні справи, офшори, податки, ДБР, робота на Росію і таємниці слідства.

Джерело: Народна Правда