Нардеп Арахамія прийшов на поліграф, але виникла проблема: що сталося

Керівник фракції «Слуга народу» перевірку пройти не зміг.

Нардеп Арахамія прийшов на поліграф, але виникла проблема: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Керівник фракції «Слуга народу» народний депутат Давид Арахамія, 24 жовтня прийшов на перевірку поліграфом у зв’язку із скандалом через можливе хабарництво у податковому комітеті Верховної Ради.

Loading...

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

Перед початком перевірки, Арахамія заявив що ввечері 24 жовтня покаже важливого свідка у справі про хабарництво в ефірі програми «Право на владу». В подальшому з’ясувалося, що йому ніби то заборонили приводити зазначену людину.

«Свідка не буде, йому заборонили правоохоронні органи, оскільки є дві загрози. Перша – витік даних, які можуть зашкодити слідчому процесу, а друга – кількість грошей у цій схемі дуже велика – десь 20 мільйонів доларів на рік, протягом п’яти років хтось заробив 100 мільйонів доларів. Є потенційні загрози депутату та членам його сім’ї» – розповів Арахамія.

Керівник фракції «Слуга народу» перевірку пройти не зміг. Причиною стала неготовність нового тестування.

Нагадаємо, всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на детекторі брехні, – так президент Володимир Зеленський прокоментував скандал, який стався у партії “Слуга народу” через хабарі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...