Особливий статус для Донбасу: названо головну загрозу для України

Кремль не допустить та не піде на поступки з компромісами.

Особливий статус для Донбасу: названо головну загрозу для України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Особливий статус для Донбасу, нарешті названо головну загрозу для України та умови, на які за жодних обставин, не можна погоджуватися.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на інтерв’ю експерта фонду Stiftung Wissenschaftund Politik при Німецькому інституті з міжнародних питань і безпеки в Берліні, доктора політичних наук Університету Мангейма Сьюзан Стюарт, яке вона надала “Апострофу”.

Експерт відзначила, що головною загрозою для України є Росія та прийняття її умов в питанні особливого статусу для Донбасу.

На її переконання Путін хоче створити умови за яких зможе впливати на Україну через автономні республіки та їх керівництво.

В той же час, вона переконана, що Кремль не піде на поступки та компроміси, він буде нерухомо стояти на своєму. В той же час, він буде в повній мірі використовувати ватажків «ЛНР» та «ДНР» у власних цілях та не допустить їх розпуску.

“Мені здається, що російська сторона нерухомо вперлася в свої позиції, а інша сторона готова рухатися або повинна рухатися. Це не компроміс. Це просто односторонній хід”, – сказала Мангейма Сьюзан Стюарт.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський, в інтерв’ю, розповів яким буде закон про особливий статус окупованих територій Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...